KONST / Litografier / Färglitografi 12476680
nr 1247 6680
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 149/280. Motivet: 32x26
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:41:43
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg